Senior Integrační Architekt

Chceš být spojkou mezi businessem a IT? Pojď se stát součástí oddělení Rozvoje systémů a týmu Backendového vývoje, kde spolu s kolegy budeš budovat strategické systémy společnosti.

Full-timePrahaVerze pro tiskAktuálníAktuální

Hlavní pracovní náplň se dělí na dva důležité úkoly:

Návrh a dohled nad realizací jednotlivých řešení integrací
  • Integrační architekt spolupráce na návrhu SW architektury
  • Tvoří technickou analýzu a návrh řešení (nejen) nad integrační platformou společnosti vč. volby vhodné technologie (ETL, ESB, SOAP, REST, …)
  • Připravuje modely integrací, komunikačních schémat a mapování jednotlivých interface v Enterprise Architect
  • Definuje XML popisující jednotlivé komunikace a transformace (wsdl, xsd)
  • Předává vizi a zadání řešení vývojovému týmu
Definice a realizace integrační architektury
  • Integrační architekt je součástí týmu, ve kterém se tvoří svět integrace CETIN
  • Definuje životní cyklus služeb a procesů a metodik, které jej řídí
  • Navrhuje technické integrační platterny, pravidla a použití integračních technologií pro různé situace
  • Evangelizuje povědomé o integraci napříč společností i projekty

Co bychom u tebe rádi viděli?

  • Znalosti návrhových vzorů integrační platformy v Enterprise prostředí
  • Znalost UML, zkušenosti s objektově orientovanou analýzou a návrhem
  • Znalost Enterprise architect nutností
  • Praktické znalosti s tvorbou xml/wsdl/xsd designu služeb
  • Silné komunikační schopnosti a strukturované myšlení
  • Praktické znalosti v oblasti SOA (Service Oriented Architecture)
  • Samostatnost, ale i schopnost efektivně komunikovat v týmu
  • Analytické a systémové myšlení, aktivní přístup
  • Spolehlivost a smysl pro detaily
  • Chuť učit se nové věci

Co u nás získáš?

Skvělý otevřený kolektiv, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení a inovační centrum do kterého se může každý zapojit, sick-days, zajímavé firemní akce... V Notixu máme netradiční benefity (možnost vybrat si benefit dle vlastních představ a zájmů), notebook a telefon je samozřejmostí. Zakládáme si na osobním přístupu. A pružná pracovní doba je u nás standard.

Ozvi se nám ještě dnes na hr@notix.cz!

Jsem Bořek Stavitel

V čem jsme jiní?

Máme pocit, že jsme trochu jiní.
Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.