Pokud jsi tady,
možná nastal čas na změnu.

Naše standardy

1/5 Dobrá nálada

Notix založili zkušení IT odborníci, kteří se rozhodli po letech praxe osamostatnit. Firmu jsme postavili na kultuře tvořenou lidmi s pozitivním myšlením. 😉

2/5 Odborná znalost

Jádro podnikání tvoří zkušení lidé, kteří mají chuť se neustále zlepšovat v tom, co umí. V Notixu poskytujeme zázemí pro odborný růst, který aktivně podporujeme 🤔

3/5 Rodinná atmosféra

Nechceme být další z řady anonymních software housů. Proto nechceme vyrůst do velikosti, kde by se již lidé osobně neznali. Dlouhodobě tak chceme zůstat společností s méně než 100 individualitami 💃🏻

4/5 Transparentnost

Díky tomu, že nebudeme nikdy anonymní, můžete očekávat vždy extrémní pružnost na vaše požadavky nebo připomínky a to, že nikdy nebudete jen číslem v tabulce. Nehrajeme si na rigorózní hierarchii, a majitelé firmy jsou vždy součástí dění 🏅

5/5 Dobročinnost

10% z celkového zisku společnosti věnujeme každoročně na dobročinné účely a účastníme se akcí, které mají pozitivní lokální dopad. Nejsme sobečtí, věříme v rovnováhu a rádi rozdáváme nejen dobrou náladu 👏👏👏

Aktuálně otevřené pozice
Happiness Manager

Myslíš si, že zaměstnanci by měli být ve firmě až na prvním místě? Baví tě se starat o kolegy a jejich spokojenost? Když se řekne PR, nepředstavíš si koně? ANO? A tak co zkusit dělat Happiness Managera v Notixu?

Štěstí pro všechny!
Frontend developer

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií. Hledáme parťáka, který ví, co takový front-end potřebuje, nebojí se mentorovat juniornější kolegy a ideálně má ve středu večer čas a chuť si s týmem jít zahrát hokej.

Hokeji alespoň fandím!
Ionic developer

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií a hlavně super appku na telefon. Hledáme parťáka, který se nebojí mentorovat juniornější kolegy a rozhodně má rád výzvy!

Sem s tou výzvou!
Tahoun obchodu!

Máme skvělý produkt a rádi bychom ho dostali mezi lidi. Proto hledáme TEBE, tahouna, který se nebojí výzev. Nehledáme supermana, ale někoho, kdo už má v obchodu něco málo za sebou a nebojí se to ukázat.

Sem s tou károu!
Docker fanda

Je pro tebe kontejner něco víc než jen nádoba na odpadky? Máš za sebou nasazování a provozování aplikací? Děláš věci rád jednodušše? Tak šup k nám!

ANO! ANO! ANO!
Vostřák 3D systémů - C++ developer

Pomáháme kolegům z oblasti přesného měření objektů najít toho nejlepšího vostřáka! I ty můžeš patřit ke světové špičce v oboru ovládacího, měřicího a analytického softwaru pro systémy 3D měření.

Jsem vostřák!
Procesní machr!

Cítíš se v procesech jako ryba ve vodě? Hledáme parťáka, který by byl u našeho klienta zodpovědný za jejich mapování, nastavování a optimalizaci. Budeš procesně zastřešovat kompletně všechny svěřené projekty jako je třeba GDPR, kde budeme ladit VFCZ procesy s novou legislativou.

Na procesy jsem já pes!
Borec na test analýzu!

Když nevíš, jak to funguje, těžko se to testuje! Pátráme po analytikovi, který umí napsat ty nejlepší testovací scénáře a pomáhá s nimi ochotně i ostatním!

Test case, to je moje!
Bereš odhalování chyb jako dobrodružství? Tak to jsi asi tester!

Vidíš v systému skrytou vadu tam, kde ji ještě nikdo neodhalil? Rád upozorňuješ na chyby a ještě tě to baví? Tak to pojď otestovat k nám!

Jsem dobrodruh!
Rozjeď svou kariéru v céčku!

Spolupracujeme s kolegy, kteří se zabývají oblastí přesného měření objektů a jsou světová špička v oboru ovládacího, měřicího a analytického softwaru pro systémy 3D měření. Je ti blízká práce s 3D, matematika a případně programování v C++/ C#? Tak to hledáme právě tebe!

Céčka nejen házím!
Projekťák tělem i duší!

Máš v malíku řízení projektů a pořád tě to baví? Pracoval/a jsi na projektech v bance a to i na straně dodavatele? Při prvním problému se nesesypeš a naopak zvládneš s klidnou hlavou dovést projekt do finále? Dodržení termínů je pro tebe samozřejmostí a kopeš za svůj tým první ligu? Ano, ano, ano? Tak to jsi pro nás ideální parťák!

CHCi k vám do party!
Senior BI Developer

Rozšiřujeme tým vyvíjecí moderní DWH. Proč moderní? Většina kódu i dokumentace se generuje z modelu, integrace do ITIL procesů a další vychytávky. Technologicky jde (nejen) o MSSQL platformu (2016 a vyšší). Naším cílem je vybudovat silnou datovou základnu, která přinese týmu více radostí než starostí. Pokud si rád hraješ s daty, budeš se u nás cítit jak ryba ve vodě.

Rochním se rád v datech!
Senior Integrační Architekt

Chceš být spojkou mezi businessem a IT? Pojď se stát součástí oddělení Rozvoje systémů a týmu Backendového vývoje, kde spolu s kolegy budeš budovat strategické systémy společnosti.

Jsem Bořek Stavitel
Linux Admin, neboli systémák

Velká banka, malý kolektiv, nejmodernější enterprise nástroje, otevřenost k OpenSource a moderním technologiím. Dobrá parta, pracovní výzvy a spousta vychytávek, které se budou hodit i v budoucnu...

Jsem Linuxák tělem i duší
JAVA Developer - Přijedeš k nám na Jawě?

Junior? Zkušený vývojář? Oba jste tu správně! Ano, pro programátory orientované na Javu máme zajímavé projekty a spoustu prostoru k vlastnímu rozvoji.

JAVU miluji, s tou Jawou ještě nevím
Chceš být šedá eminence datových uložišť? Specialista ElasticSearch

Hledame Nebojsu! Někoho, kdo se nelekne rozmanité práce s daty a se širokou škálou zajímavých technologií. Rozvineme tvé znalosti moderních nástrojů a urychlíme tvůj karierní růst. Můžeš očekávat školení přímo u tvůrců používaného SW, protože jsme oficiálními partnery těchto firem: Elastic a Confluent Kafka. Zapojíme tě i do interních inovačních projektů, kde budeš hledat uplatnění nových technologií a přístupů a následně aplikovat u významných klientů.

S daty jsem kamarád
Colombo bankovních systémů

Baví tě se šrourat v hromadě dat z mnoha systémů? V zjišťování informací jsi jak ryba ve vodě? Proces v bance pro tebe není sprosté slovo? Uvítáš v práci pohodové lidi, co tě často tahají na pivo i s paní Colombovou? Pojď k nám objevovat nejen Ameriku!

ZA LOUŽI NE, DO NOTIXU ANO!
Úžasňák integrační analýzy!

Zajímá tě svět integrace? Dokážeš se skvěle domluvit a vyjednat, co je potřeba? Tak to bys zapadl mezi naše integrační mistry! Obecné analytické postupy i specialitky integrační analýzy tě rádi naučíme!

Analýza, to je moje!
Integrační vývojář

Našlápni svou kariéru v IT v integračním týmu! Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? Víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Přesně tak, životně důležité!

Chtěl bych vědět ještě víc!
Milovník motorů

Zajímáš se o auta? Chceš se projet na testovacím polygonu? Chceš vidět nové modely Škoda Auto dříve, než se objeví na internetu? Chceš se podílet na jejich vývoji v moderním prostředí přímo ve vývojovém oddělení automobilky? Už jsi někdy slyšel o CAN sběrnici?

Auta miluju!

V čem jsme jiní?

Máme pocit, že jsme trochu jiní.
Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.